Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Jak kupować na Aliexpress? - epytania.pl Jak kupować na Aliexpress? - epytania.pl

Jak kupować na Aliexpress?

Popularność Aliexpress w naszym kraju rośnie ostatnio z dnia na dzień. Wiele osób jednak nadal boi się zamawiać towary z Chin. Postanowiliśmy zatem stworzyć mini poradnik dla początkujących, którzy chcą zacząć robić zakupy na Aliexpress. Dowiecie się z niego czy te zakupy są bezpieczne, jak kupować i jak za nie płacić oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

Co to jest Aliexpress

Najprościej mówiąc jest to portal zakupowy podobny do naszego rodzimego Allegro czy amerykańskiego eBay. Można kupić tu praktycznie wszystko, od ubrań, butów i galanterii, poprzez sprzęt elektroniczny, kosmetyki, biżuterię, akcesoria dla zwierząt domowych, tekstylia, dekoracje do całego domu, aż po najróżniejsze gadżety. Niewątpliwie największą zaletą Aliexpress są niskie ceny i ogromny wybór. Niestety ze względu na to, że wszystkie towary idą prosto od producentów z Chin, na paczki czekamy najczęściej około miesiąca. Pewnie zastanawiacie się zatem ile kosztuje taka wysyłka… Spieszymy więc wyjaśnić, że w większości przypadków jest ona całkowicie darmowa!

Czy zakupy na Aliexpress są bezpieczne

Większość ludzi boi się zakupów z zagranicy. Wpływają na to nie tylko wątpliwości związane z przewalutowaniem pieniędzy, ale także bariery językowe, które mogą okazać się przeszkodą w razie komplikacji. Jednak Aliexpress to bardzo przemyślana platforma. W przeciwieństwie do polskiego Allegro, pieniądze, które przesyłamy za towar w pierwszej kolejności trafiają właśnie do Aliexpress, a konkretnemu sprzedawcy przekazywane są dopiero wówczas, kiedy otrzymamy towar i potwierdzimy, że wszystko jest z nim w porządku. Jeśli towar nie przyjdzie, lub będzie uszkodzony, najczęściej dostajemy zwrot całej kwoty prosto na konto w przeciągu kilku dni. Aliexpress zatrudnia wielu pracowników odpowiedzialnych za dopilnowanie komfortu naszych zakupów. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów, możemy online porozmawiać z konsultantem, który natychmiast udzieli nam potrzebnej pomocy.

Na kolejnej stronie dowiesz się jak płacić i kupować na Aliexpress.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x