Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Jak instalować mody do Minecrafta? - epytania.pl Jak instalować mody do Minecrafta? - epytania.pl

Jak instalować mody do Minecrafta?

Mody to po prostu modyfikacje, dzięki którym gra jest poszerzona o dodatkowe aspekty i walory graficzne. Powoduje to lepszym odbiór graficzny, dzięki czemu gracz może cieszyć się świetną scenerią danej gry.

Mody do Minecrafta

Dotychczas mody instalowano ręcznie do czasu, aż ukazała się ostatnia wersja Minecrafta. Nowy dodatek do niego ułatwia tworzenie i instalowanie nowych modów uniemożliwiając jednocześnie modyfikację oryginalnych plików. A jest nim Minecraft Forge.

Zanim jednak przejdziesz do instalacji modów, na wszelki wypadek stwórz kopię zapasową tworzonych przez siebie światów w Minecrafcie. Następnie pobierz nową wersję Minecraft Forge dostępną w Internecie. Znajdziesz ją bez większych problemów. Zapisz ją w komputerze i zainstaluj. W profilu zaznacz „Forge”. Teraz musisz znaleźć mody i je zainstalować wraz z paczkami z tekturami. Może to być nieco trudniejsze, gdyż musisz uważać na wirusy. Dobrze jest skorzystać z pewnego źródła. Możesz poradzić się w tej sprawie doświadczonego gracza lub skorzystać ze stron takich jak: PlanetMinecraft lub ResourcePack. Pliki z modami zapisane są w formatach ZIP, JAR, RAR.

Skopiuj pliki do folderu mods. By go uruchomić naciśnij Windows+R, otwórz okno Uruchom, wpisz %AppData% i kliknij Enter. Następnie kliknij folder Roaming i katalog minecraft. Teraz możesz śmiało uruchomic Minecrafta i ciszyć się nowymi modami w swojej grze. Gdyby jednak coś nie poszło tak, jak powinno możesz skorzystać z innych stron lub zainstalować mody ponownie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x