Jaki hosting wybrać?

Każdy, kto jest zainteresowany założeniem własnej strony internetowej, sklepu internetowego, czy po prostu bloga powinien zapoznać się z tym, czym jest hosting i na co zwrócić szczególną uwagę zakładając własną witrynę.

Jaki hosting wybrać

Tworząc własną witrynę zwracamy zwykle uwagę na ogólną prezentację. Przede wszystkim prócz barwnej i adekwatnej do informacji oprawy twojej strony internetowej, musisz zwrócić uwagę na techniczne elementy nowej witryny internetowej. Chodzi to głównie o łatwe poruszanie się po danej stronie, czytelność i szybkość ładowania się witryny. Nie wolno bagatelizować takich elementów, gdyż mogą w znaczny sposób przysporzyć Ci kolejnych klientów. Wolno ładująca się strona, która nie jest czytelna i łatwa w obsłudze, zacina się i blokuje dodatkowo zniechęci odwiedzających ją gości.

Jeśli już na początku wybierzesz serwer działający wolno, w przyszłości gdy zapragniesz go zmienić możesz napotkać wiele trudności, być może nawet nie będzie to w ogóle możliwe. Szybki, dobrze działający bez zakłóceń serwer to podstawa idealnie działającej witryny, przede wszystkim dający dostęp do bazy danych,  moc obliczeniowa i dostęp do wykonywania skryptów PHP. Przed założeniem własnej witryny musisz poddać ją testom sprawdzającym jej funkcjonowanie oraz szacującym na ile dana strona przyjmie się. Chodzi przede wszystkim o test wydajności sieci, szybkości wczytywania stron, wydajności serwera w operacjach bazodanowych PHP oraz test szybkości wykonywania skryptów PHP.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
6 lat temu

Ważne jest żeby się później nie wciągnąć w kolosalne koszta dodatkowe. Kusić będą pierwszym rokiem ale nie zawsze to tak kolorowo wygląda. Ja postawiłem rok temu na seohost, miesięcznie bardzo mało wychodzi. Na początku jeszcze rabat dostałem. Z usługi jestem zadowolony.


1
0
Would love your thoughts, please comment.x