Jaki wybrać głośnik bezprzewodowy?

Ilość dostępnych na rynku modeli głośników bezprzewodowych jest naprawdę imponująca. Stają się coraz bardziej popularne, coraz to nowocześniejsze, wygodne, nie wymagają bowiem stosowania kabelków i przewodów, które skutecznie utrudniają nam egzystencję w świecie sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Jaki wybrać dobry głośnik bezprzewodowy?

Głośniki bezprzewodowe

Przede wszystkim należy kierować się swoimi potrzebami oraz warunkami finansowymi. Zakup dobrej jakości i znanej firmy głośnika może kosztować sporo. Ale nie zawsze cena sprzętu idzie w parze z jego jakością i funkcyjnością.

Jedne z tańszych głośników można kupić w granicy od 60-100 zł. Wiele z tych głośników posiada technologię NFC, zwykle zasilane są sieciowo lub bateryjnie. W sklepach znajdziemy ich sporą ilość. Nieco droższe modele przekraczające wartość 100 zł to zwykle głośniki zasilane akumulatorowo również posiadające technologię NFC, o bardzo dobrej jakości dźwięku, stabilnej obudowie i mocy RMS 10 W.

Jeszcze droższe modele mieszczą się w granicach do 200 zł i są równie często wybierane głównie przez osoby bardziej wymagające. Posiadają złącze jack 3.5 mm, technologię NFC i dodatkową funkcję Bluetooth. Pod względem jakości dźwięku nie różnią się zbytnio od głośników tańszych w cenie około 150 zł. Mogą również posiadać czytniki kart pamięci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x