Jaki wybrać pierścionek zaręczynowy?

Przychodzi taki moment w życiu zakochanego mężczyzny, że pragnie oświadczyć się swojej wybrance i spędzić z nią resztę życia. Jest to wyjątkowe wydarzenie dla obojga partnerów i każdy chce, by było romantyczne, pełne miłości i wrażeń. Tradycja nakazuje, by ukochany ukląkł przed wybranką i wręczył jej pierścionek prosząc o rękę. Jednym z problemów trapiących przyszłych narzeczonych jest wybór pierścionka.

Pierścionek zaręczynowy

Wielu mężczyzn ma ogromny kłopot z wyborem odpowiedniego pierścionka dla swojej jedynej. Pierścionek powinien stanowić nie tylko ozdobę na palcu, ale również symbol miłości, jedności i przysięgi, że oto ta kobieta jest wybranką mego serca.

jaki-wybrac-pierscionek-zareczynowy

Kobieta wkładając na palec pierścionek zaręczynowy zgadza się w pełnym zaufaniu do ukochanego zostać jego żoną jeszcze przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Panie niezwykle doceniają gest swoich ukochanych, którzy poświęcili na zakup pierścionka więcej czasu starając się wybrać jak najlepszy.

Właściwie najlepszy wcale nie znaczy najdroższy, ale taki, który spodoba się kobiecie i będzie odpowiadać jej stylowi. Dziewczyny dzielą się z przyjaciółkami opowieściami o zaręczynach, chwalą się pierścionkiem na palcu wzajemnie sobie gratulując i doceniając jego piękno. Każda kobieta ma swój własny gust i styl. By dokonać właściwego wyboru mężczyzna powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na styl swojej dziewczyny, a przede wszystkim na biżuterię, jaką nosi. Nie warto się w tym momencie przyglądać się współczesnej modzie na pierścionki dla kobiet, ani tym bardziej prosić o pomoc kolegów z pracy. Pierścionek zaręczynowy to jedyny pierścionek na świecie zaraz po obrączce małżeńskiej, który ma nade silną symbolikę i ogromne znaczenie dla kobiet. Dlatego powinien być wyjątkowy i idealnie dobrany zgodnie z gustem ukochanej.

jaki-pierscionek-zareczynowy

Jaki pierścionek zaręczynowy

Warto podpytać bliskie koleżanki i przyjaciółki o ich zdanie lub w czasie nieobecności dziewczyny przejrzeć jej biżuterię, zaobserwować co nosi na co dzień, jakich używa pierścionków i czy w ogóle lubi nosić ozdoby. Dobrze jest także obejrzeć zawartość jej szafy z jakich kolorów ubrań korzysta na co dzień, w czym chodzi do pracy, na spotkania, imprezy. Może to być przydatne, gdy chcemy podarować ukochanej pierścionek z kamieniem.

Wielu mężczyzn decyduje się na zakup tradycyjnego złotego pierścionka z cyrkoniami, ale nie każda kobieta nosi złote ozdoby. Być może twoja dziewczyna uwielbia srebro, w takim przypadku z pewnością srebrny pierścionek mocniej ją usatysfakcjonuje aniżeli złoty. Niektóre osoby są z kolei uczulone na srebro i mogą korzystać tylko ze złota. Warto to również mieć na uwadze. Możesz zdecydować się na zakup pierścionka z kolorowym oczkiem. Najpopularniejsze kamienie i najczęściej wybierane to czerwone oczka rubinu i granatu lub fioletowy, magiczny ametyst. Przepięknie prezentuje się również srebrny pierścionek z maleńkim kamieniem księżycowym, który uważany jest za kamień kobiecości. Wiele kobiet decyduje się na jego zakup, gdyż wygląda zjawiskowo, mieni się mleczną poświatą i pasuje do wszystkiego.

Na kolejnej stronie ciąg dalszy artykułu:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x