Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Jaki wybrać Windows 7 czy 8? - epytania.pl Jaki wybrać Windows 7 czy 8? - epytania.pl

Jaki wybrać Windows 7 czy 8?

W momencie, gdy kupujemy komputer musimy jak najszybciej zainstalować w nim nowy program, który umożliwi nam korzystanie ze sprzętu. Mamy do wyboru program Windows 7 lub Windows 8. Co więc wybrać do swojego komputera? Czy lepsze okaże się zastosowanie nowszego Windowsa 8, czy pozostanie przy starszym typie?

Jaki system operacyjny wybrać

Mając do wyboru oba programy Windows 7 i Windows 8 należy wcześniej zapoznać się w skrócie z obiema wersjami. Na różnych forach internetowych możemy znaleźć wiele informacji odnośnie programów komputerowych i najczęstszą propozycją jest instalacja Windowsa 8, który od 7-ki różni się pod wieloma względami, niejednokrotnie te różnice są diametralne.

Windows 7 jest to starszy typ oprogramowania i wiele narzędzi w nim różni się od Windowsa 8 pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Zwykle możemy natknąć się na informacje, że Windows 8 prezentuje się dużo lepiej, nowocześniej, działa szybciej, co jest zauważalne w przypadku chociażby kopiowania, zamykania programów, otwierania itp. Działa również dużo płynniej, niemalże bezproblemowo, zdaje się być bardziej zintegrowany z naszym komputerem, przynosi również więcej możliwości.

Jaki windows

Wielu informatyków proponuje zainstalowanie Windowsa 7 tylko w przypadku użytkowania starego komputera, jeśli decydujemy się na zakup kilkuletniego używanego sprzętu. Wówczas program Windows 7 będzie mu bardziej odpowiadał i pasował. Instalacja Windowsa 7 w nowym, nowocześnie skonstruowanym komputerze jest niepożądana, a efekty tego niezbyt zachwycające. Windows 8 pozwala na większe możliwości pracy nawet na kilku otwartych jednocześnie programach, działa płynniej, nie zacina się i nie blokuje, gdyż w tym programie został położony nacisk na integrację z wieloma urządzeniami nawet mobilnymi. Poza tym Windows 8 uruchamia się niemal błyskawicznie, okienka w nim prezentują się lepiej i nowocześniej i już po kilku sekundach jest gotowy do pracy, dając przez to wiele możliwości użytkownikowi komputera.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x