Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Co jest lepsze Xbox czy PS4? - epytania.pl Co jest lepsze Xbox czy PS4? - epytania.pl

Co jest lepsze Xbox czy PS4?

Wielu graczy zastanawia się co jest lepsze Xbox czy PS4? Która konsola do gry lepiej się nadaje, jakie spełnia warunki, w którą lepiej zainwestować? Na razie póki co nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż każdy gracz ma inne preferencje i inne wymagania.

Konsola PS4 czy Xbox One

Konkurencja wobec konsol powoduje, że ceny spadają i zapaleni gracze mają możliwość zaopatrzyć się w obydwie wersje, przetestować i znaleźć swoją ulubioną. Obie wyżej wymienione konsole wbrew pozorom są do siebie bardzo podobne i dają zbliżone możliwości. Jednak każdy gracz powinien zwrócić uwagę w czasie testowania obu konsol na bibliotekę gier, gdzie każda konsola posiada inną. Również jakość wykonania sprzętu, jego popularność. Zwróć uwagę na cenę, którą musisz zapłacić, czy jest adekwatna do twoich oczekiwań.

Konsole te oferują rozmowy video, np: na Xboxie za pośrednictwem Skype’a, co daje mu przewagę nad PlayStation 4. Dodatkowo Xbox daje możliwość sterowania głosem dzięki Kinectowi. Skorzystaj przed kupnem z możliwości przetestowania sprzętu w sklepie, spytaj również o poradę doświadczonych graczy, a także sprzedawcy konsol, może któryś z twoich znajomych zna się na tym i wie, co jest lepsze. Jednak przede wszystkim zaufaj sobie i swoim odczuciom, zanim dokonasz zakupu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x