Jaki wybrać internet z telewizją?

Na polskim rynku obecnie mamy sporo operatorów proponujących i zachęcających do kupna pakietu, w którym mieści się najczęściej Internet, telewizja i telefon stacjonarny. Coraz mniej osób korzysta z telefonów stacjonarnych w domach prywatnych, zwykle są montowane w firmach i instytucjach, jednak możliwość korzystania z telewizji oraz z Internetu jednocześnie i rozliczanie się z usługi na jednej fakturze jest nie tylko wygodna, ale również praktyczna.

Internet i telewizja

Pakiet, to po prostu możliwość korzystania w domu z trzech dorobków cywilizacyjnych, a więc telewizji, Internetu i telefonu. I to wszystko na jednym rachunku bez dodatkowych opłat i konieczności rozliczania się z osobna za każde media. Wiele operatorów zachęca swoich klientów licznymi promocjami i dodatkowymi atrakcjami, na przykład oferując darmowy montaż lub możliwość korzystania z mediów przez 3 miesiące za darmo, ewentualnie rabat za korzystanie z wersji mobilnej, co często ma w swojej ofercie operator Orange, czyli dawna Telekomunikacja Polska.

W przypadku wyboru operatora ważne jest dokładnie zapoznanie się z ofertą i przeczytanie regulaminu. Zdarza się, że często klienci podpisując umowę na 2 lata są nieświadomi jej wymogów oraz konsekwencji nagłego zerwania umowy w przypadku np: niezadowolenia z usług, znalezienia lepszej opcji u innego operatora, niespodziewanego wyjazdu za granice lub niezapłacenia kilku rachunków z rzędu. Kary finansowe bywają spore.

Ważne jest zwrócenie uwagi na datę zakończenia umowy oraz przejście na kolejny jej etap. Zwykle jest to przejście na czas nieokreślony lub na czas określony na przykład na kolejne 2 lata. Czas nieokreślony daje nam możliwość wypowiedzenia umowy u operatora i przejście do innego. SmartDOM w swojej ofercie pozwala na dokupienie 2 usługi za połowę ceny pierwszej i tym samym skorzystanie z 3 usługi za 1 zł miesięcznie. Jeśli interesuje Cię głównie Internet w ofercie spytaj o możliwość zainstalowania super szybkiego Internetu 80 MB/s z technologią LTE w tej samej cenie bez limitu transferu danych, co Internet z mniejszą szybkością. W wielu usługach można skorzystać z tego typu promocji.

Jeśli z kolei zależy Ci na nowoczesnej, cyfrowej telewizji z dużym pakietem programów możesz skorzystać z propozycji Vectry lub Netii, które oferują wiele promocji i rabatów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x