Jaki wybrać tablet?

Współcześnie wiele osób korzysta z tabletu, który stanowi coś w rodzaju połączenia telefonu i komputera. Jest to elektryczny gadżet, który służy do wielu, wielu przydatnych rzeczy w naszym codziennym życiu.

Tablety

Dzisiejsze tablety są czymś w rodzaju elektrycznych książek, na których możemy trzymać wiele danych. Korzystamy z nich w domu i w miejscach publicznych, gdy chcemy czekając w długiej kolejce lub jadąc pociągiem „zabić czas” czytając książkę, przeglądając Internet, słuchając muzyki czy oglądając kolejny odcinek naszego ulubionego serialu.

Tablety idealnie nadają się dla pasjonatów literatury, którzy w drogę zawsze zabierają ze sobą kilka ulubionych książek. Tablet pozwala na zapisanie ich w pamięci i tym samym zaoszczędza miejsce w torebce czy plecaku. Podobnie rzecz ma się w przypadku innych danych takich jak wspomniane wyżej filmy i seriale, zdjęcia, nagrania, cenne dokumenty i teksty, świeży dostęp do informacji czy Internetu. Tablet może przydać Ci się w wielu różnych sytuacjach. Jeśli zależy ci na dobrym, efektywnym, ale niezbyt drogim sprzęcie warto skorzystać z poniższej listy tabletów.

jaki-kupic-tablet

Jaki tablet kupić

Tablety można kupić za kilka tysięcy złotych te z wyższej półki, można też kupić tablet za 200-300 zł. Wszystko zależy od naszych zapotrzebowań, a także od warunków finansowych. Jeśli stać nas na zakup droższego sprzętu śmiało możemy pokusić się o gadżety z profesjonalnych sklepów w cenie 2000-3000 zł. Jeśli jednak zadowala nas podstawowa funkcja, do jakiej został stworzony tablet lepiej nie przepłacać i kupić sprzęt maksimum do 800-1000 zł.

Popularne marki to:

  • Samsung Galaxy Tab A 7.0 LTE
  • Lenovo Yoga Tablet 3 8.0 LTE i bliskie mu Lenovo TAB2 A10-70L LTE
  • Kiano Intelect X1 FHD i Kiano Intelect 8.9 3G MS
  • Medion LifeTab
  • Nvidia SHIELD K1
  • Huawei MediaPad T1 8.0 PRO LTE

Są to tablety 8-10 calowe w zależności od twoich potrzeb i o pamięci od 16-32 GB w zależności od sprzętu, z wyjątkiem Samsunga, który ma pamięć 8 GB, procesor główny jest 4-rdzeniowy, a waga tabletów waha się od 200-650 g.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x