Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Jakie dane do przelewu? - epytania.pl Jakie dane do przelewu? - epytania.pl

Jakie dane do przelewu?

Robiąc przelew można się łatwo pomylić wpisując niezbędne informacje nie w to miejsce, które powinniśmy, myląc się podczas wpisywania numeru konta bankowego lub opuszczając kratki. Należy zwracać na to baczną uwagę i pilnować, by pieniądze, które przelewamy nie trafiły do innej osoby.

Dane do przelewu

Niezbędnymi danymi do przelewu są patrząc od góry kwitu:

Nazwa odbiorcy, a więc nazwa miejsca/osoby/organu, któremu chcemy przekazać nasze pieniądze. Należy podać dokładną pełną nazwę wraz z adresem.

Numer rachunku bankowego – numer naszego konta bankowego. Należy dokładnie sprawdzić poprawność numeru przed wpisaniem. Pomyłka może grozić przelaniem pieniędzy na obce konto bankowe, co wiąże się z wieloma komplikacjami. Może nawet powodować ryzyko nieodzyskania pieniędzy.

Kwota – wpisywana liczbowo i słownie np.: 125,00 zł (sto dwadzieścia pięć)

Nazwa nadawcy – nasze dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania

Tytułem – tu należy wpisać cel przelewu pieniędzy np.; opłata za czynsz, opłata za czesne, opłata za abonament roczny itp. Dodatkowo można wpisać nazwę właściciela, jeśli sytuacja tego wymaga.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x