Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Jakie wybrać miejsce na tatuaż? - epytania.pl Jakie wybrać miejsce na tatuaż? - epytania.pl

Jakie wybrać miejsce na tatuaż?

Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek tatuaż musisz wybrać miejsce, w którym chcesz go zrobić. I tu zwykle pojawia się największy problem. Tatuaż na plecach, na udzie, pośladkach, czy brzuchu nie stanowi problemu, gdyż zawsze można go zakryć, a widoczny jest dla otoczenia zwykle w upalne letnie dni na plaży, bądź w sytuacjach intymnych. Jednak tatuaż na rękach, łydkach, na szyi może już powodować pewien problem. Jeśli jesteś osobą niezależną, posiadasz stabilną sytuację zawodową lub po prostu nie przejmujesz się opiniami innych możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Tatuaż

Jeśli jednak borykasz się z własną nieśmiałością, miewasz problemy ze znalezieniem pracy lub planujesz w przyszłości podjąć pracę w renomowanej firmie, korporacji bądź zrobić większą karierę zawodową możesz napotkać pewne przeszkody. I nie chodzi tylko o brak tolerancji w społeczeństwie, o hipokryzję, zaściankowość i brak akceptacji, ale istnieją pewne zawody, w których tatuaż po prostu nie przystoi takie jak praca dyrektora w ważnej firmie, nauczyciel, opiekun dzieci, przedszkolanka, pielęgniarka, lekarz, prawnik, sędzia, a nawet aktor czy modelka, którzy pracują własnym ciałem.

jaki-wybrac-tatuaz

Obecność dużego, rzucającego się w oczy tatuażu na przykład na ramieniu, nawet jeśli jest wyjątkowo piękny i nieszkodliwy może spowodować, że pracodawca straci zainteresowanie twoją osobą i utrudnić Ci drogę do kariery niszcząc twoją reputację i niwecząc marzenia o pracowaniu w zawodzie, o którym marzysz. Co nie oznacza, że sędzia, policjant, czy lekarz nie mogą pozwolić sobie na tatuaż. Owszem, ale musi to być coś, co można bezpiecznie zakryć. Pamiętaj przez cały czas, że tatuaż zostaje z tobą na zawsze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x