Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Co kupić na Dzień Dziecka? - epytania.pl Co kupić na Dzień Dziecka? - epytania.pl

Co kupić na Dzień Dziecka?

Dzień spędzony z rodzicem jest dla dziecka bezcenny, jednak wymarzony i trafiony prezent może okazać się równie atrakcyjny. Co kupić z okazji Dnia Dziecka, aby nie zrujnować rodzinnego budżetu, a przy tym zobaczyć uśmiech na twarzy pociechy? Poniższe propozycje na pewno Wam pomogą.

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Maluchy z pewnością docenią zabawki i gry. Nie  musi być to jednak standardowa lalka czy samochód. W przypadku dzieci do lat 2 sprawdzą się książeczki wykonane z tkaniny, klocki, które trzeba dopasować do odpowiednich otworów, czy interaktywne pluszaki, które nauczą dzieci dźwięków i słów. Inna propozycja to stymulująca zmysły mata. Za jej pomocą będziemy rozwijać nie tylko zdolności motoryczne dziecka, ale także wzrok, słuch i dotyk. Podobny efekty uzyskamy kupując dziecku dmuchany plac zabaw – gniazdo. Jego główną zaletą jest fakt, że jest wyjątkowo bezpieczny.

Dzieciom do 4 roku życia możemy sprezentować wszelkiego rodzaju układanki. Doskonale sprawdzą się puzzle oraz klocki, które będą w nich rozwijać zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Nieco starszym pociechom z pewnością do gustu przypadną wszelkie gry, w trakcie których będą mieć możliwość wcielenia się w rolę lekarza, czy archeologa. Taka zabawa przy okazji wiele ich nauczy, być może będzie zaczątkiem ich późniejszych zainteresowań.

Dzieci w wieku szkolnym w większości mają sprecyzowane zainteresowania, ulubione filmy, książki, gry. Jest to dla nas bezcenna wskazówka, jeśli chodzi o dobór prezentu dla nich. Nie musi być to konkretna rzecz lub gadżet, możemy z tej okazji wykupić dziecku kurs dotyczący interesującej go tematyki lub  bilet będący przepustką do ciekawego miejsca, koncertu ulubionego zespołu czy meczu uwielbianej drużyny piłkarskiej. Bardzo popularne są także spersonalizowane gadżety, które dziecko może samo zaprojektować, lub na których może umieścić własne zdjęcie, ulubioną  postać, lub niepowtarzalny napis.

Zastanawiając się nad prezentem dla nastolatka warto sięgnąć po najnowsze zdobycze techniki. Ciekawym rozwiązaniem jest smartwatch – nowoczesny zegarek, który nie tylko odmierza czas, ale za jego pomocą możemy także robić zdjęcia czy słuchać muzyki. Gadżetem, który może okazać się niezwykle przydatny dla dziecka w wieku szkolnym jest czytnik e-booków, lub tablet, który wykorzystując specjalne aplikacje pomoże w nauce.

Warto pamiętać, aby zakupione przez nas prezenty były dla dziecka dobre i przydatne –  rozwijały jego kreatywność, zdolności manualne i poszerzały dotychczasowe pasje. Z wielu propozycji, które mamy do wyboru warto sięgnąć po te, które będą angażować w zabawę całą rodzinę. Czas spędzony w takim gronie jest bezcenny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x