Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/epytania.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Gdzie się oświadczyć? - epytania.pl Gdzie się oświadczyć? - epytania.pl

Gdzie się oświadczyć?

Oświadczyny to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu. Dla mężczyzn jest to dodatkowo niezwykle stresujący moment, który wymaga od nich kreatywności i zaangażowania. Chcąc usłyszeć „tak”, Panowie muszą się wiele natrudzić. Kupno pierścionka w odpowiednim rozmiarze to dopiero wierzchołek góry lodowej, prawdziwym wyzwaniem jest przygotowanie okoliczności, które będą sprzyjać oświadczynom.

Pomysł na oświadczyny

Planowanie tego wydarzenia powinniśmy rozpocząć od przeanalizowania upodobań naszej partnerki i jej charakteru. Dzięki takim przemyśleniom zadecydujemy czy będzie to intymna chwila we dwoje czy spektakularne oświadczyny przy świadkach. Ważne, aby nasza wybranka czuła się swobodnie. Powinniśmy też pod uwagę wziąć to, czy jest ona zwolenniczką tradycji, czy raczej liczą się dla niej niepowtarzalne okoliczności.

Uroczysta kolacja w ekskluzywnej restauracji, bukiet róż i złożenie propozycji małżeństwa w pozycji klęczącej to często spotykana metoda na skuteczne oświadczyny. Decydując się na takie rozwiązanie powinniśmy zadbać o wysokiej klasy lokal, piękne kwiaty i wyjątkowy nastrój. W tym celu warto wcześniej ustalić pewne kwestie np. z kelnerem, który w odpowiednim momencie przyniesie bukiet, lub zaserwuje pierścionek na talerzu. Oświadczyny mogą się odbyć również nieco później w trakcie romantycznego spaceru lub wieczoru we dwoje spędzonego w domu czy mieszkaniu.

Dobrym momentem na oświadczyny są również okresy świąteczne. Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań w trakcie których możemy poprosić wybrankę o rękę. Momentem, który w symboliczny sposób nawiązuje do zmian i zaczynania nowych etapów jest Sylwester, w tym czasie również możemy zaproponować wybrance małżeństwo. Doskonale sprawdzi się również okres Walentynkowy, urodziny czy np. rocznica rozpoczęcia związku.

kiedy_sie_oswiadczyc

Planując oświadczyny możemy także wziąć pod uwagę miejsca, które mają wyjątkowe znaczenie dla naszego związku. Przypominając sobie, gdzie pierwszy raz pocałowaliśmy partnerkę lub miejsce niezapomnianych wakacji we dwoje, możemy rozwiązać problem wyboru miejsca oświadczyn.

Jeśli dzielimy z ukochaną pasje, lubimy te same sporty czy formy aktywności możemy w trakcie ich wykonywania przygotować oryginalne oświadczyny. Mogą się one odbyć na szczycie zdobytej właśnie góry, w romantycznym miejscu na szlaku rowerowym, na koncercie ulubionej gwiazdy czy w trakcie meczu futbolowego.

Wycieczka, wypad wakacyjny czy obecność w wyjątkowym miejscu to także sprzyjające oświadczynom okoliczności. Zazwyczaj jesteśmy wtedy zrelaksowani i wypoczęci, biorąc pod uwagę atrakcyjne okoliczności przyrody i oryginalne widoki, możemy stworzyć wyjątkowy klimat sprzyjający pojawieniu się magicznego „tak”.

Sposób na zaręczyny

Oświadczyny mogą być także wydarzeniem, w które zaangażujemy większą liczbę osób. Możemy skorzystać z pomocy rodziny lub koleżanek naszej wybranki i zaaranżować niespodziankę, która na długo zostanie w jej pamięci. Przygotowując nietypowe sytuacje lub zabawne scenki zdobędziemy serce wybranki, w tym celu możemy również wynająć specjalnych aktorów, którzy sprawią, że przygotowane  okoliczności będą bardziej wiarygodne.

Równie urokliwe mogą być oświadczyny w domowym zaciszu, zaskakujące wyznanie w trakcie codziennego zgiełku także może być urzekające. Wszystko zależy od preferencji naszej wybranki i to właśnie one powinny determinować nasze działania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x